De la infiintare si pana in prezent CS SPORT TEAM Baia Mare a disputat un numar de 164 de partide cu diverse asociatii sportive, echipe de fotbal divizionare ( liga a IV-a si a V-a ). In toate aceste partide CS SPORT TEAM Baia Mare a inregistrat un numar de 96 victorii, 38 Infrangeri si 30 rezulate de egalitate.   Mai jos aveti rezultatele inregistrate pana in prezent, cu posibilitatea de a vedea si poze de la respectivele partide in GALERIA FOTO & VIDEO      Nr. crt. TEREN MECIUL DATA JOCULUI SCOR 164 SATU NOU DE SUS ASCO CF Baia Mare-Sport Team 20,10,2021 5-6 163 SATU NOU DE SUS Sport Team - F.C. Prietenia ...
CRISTIAN BĂRBOS (Sport Team) "Hat-Trick"   Miercuri 20 octombrie 2021, pe terenul din Satu Nou de Sus, pe o vreme deosebită de toamnă și cu un soare îmbietor pentru sport, s-a desfășurat partida de fotbal old boys dintre echipele prietene ASCO CF Baia Mare și Sport Team Baia Mare, aceasta considerându-se revanșa la meciul din 26 august 2021, dintre cele două echipe, când învingători au fost cei de la ASCO, cu scorul de 2-0. În prima repriză Sport Team deschide scorul prin Cristian Bărbos(0-1, min. 10), însă la doar câteva minute cei de la ASCO, egalează(1-1), prin Florin Bizău și preiau conducerea cu 2-1, min. 30, prin Claudiu Perșe. În ultimele minute din prima repriză, ...