Fotbal-tenis - "Covid-19"
previous arrowprevious arrow
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
next arrownext arrow
Slider
Monday, 06 May 2019 07:11

Istoric Sport Team Baia Mare 2012 - 2019 Featured

Written by Sport Team
Rate this item
(2 votes)

De la infiintare si pana in prezent CS SPORT TEAM Baia Mare a disputat un numar de 149 de partide cu diverse asociatii sportive, echipe de fotbal divizionare ( liga a IV-a si a V-a ). In toate aceste partide CS SPORT TEAM Baia Mare a inregistrat un numar de 87 victorii, 33 Infrangeri si 29 rezulate de egalitate.

sptbm coperta


 

Mai jos aveti rezultatele inregistrate pana in prezent, cu posibilitatea de a vedea si poze de la respectivele partide in GALERIA FOTO & VIDEO

 

 

Nr. partida

STADION

GAZDE         OASPETI

DATA DISPUTARII

SCOR FINAL

149. PECICA Old Boys Pecica - Sport Team 31.11.2019 1 - 5
148. SACALASENI Sport Team - Neighbors Baia Mare 25.10.2019 3 - 8
147. SATU NOU DE SUS Sport team - ASCO CF Baia Mare 17.10.2019 4 - 2
146. SASAR Sport Team - Curtici Arad 05.10.2019 5 - 2
145. SATU NOU DE SUS Sport Team - A.S. Independenta Baia Mare 27.09.2019 7 - 2
144. SASAR Sport team - ASCO CF Baia Mare 13.09.2019 3 - 4
143. SASAR Neighbors Team - Sport Team 29.08.2019 7 - 6
142. SATU NOU DE JOS A.C.S. Satu Nou de Jos - Sport Team 13.08.2019 6 - 7
141. TAUTII MAGHERAUS A.S Nistru - Sport Team 08.08.2019 8 - 4
140. SATU NOU DE SUS Rapid Satu Nous - Sport Team 01.08.2019 5 - 5
139. SASAR Neighbors Baia Mare - Sport Team 19.07.2019 1 -3
138. SASAR Sport Team - CS Old Boys Seini 19.07.2019 1 - 0
137. SASAR Sport Team - Speranta Cavnic 19.07.2019 4 - 1
136. SASAR Unirea Sasar - Sport Team 19.07.2019 2 - 2
135. SEINI Unirea Seini - Sport Team 21.06.2019 4 - 4
134. RECEA Old Boys Comuna Recea - Sport Team 07.06.2019 6 - 6
133. BAIA SPRIE Sport Team - Neighbors 30.05.2019 3 - 3
132. CAVNIC Speranta Cavnic - Sport Team 03.05.2019 3 - 3
131. LAPUSEL Independenta Baia Mare - Sport Team 12.04.2019 1 - 4
130. ZALAU Armatura Zalau - Sport Team 05.04.2019 4 - 2
129. NYIRBATOR-UNGARIA Nyirgulaj - Sport Team 15.03.2019 2 - 4
128. SATU NOU DE JOS Sport Team Baia Mare - Viitorul Gardani 17.11.2018 4 - 0
127. SATU NOU DE JOS Satu Nou de Jos - Sport Team Baia Mare 31.10.2018 2 - 2
126. TAMAIA Viitorul Gârdani - Sport Team Baia Mare 19.10.2018 3 - 4
125. TAUTII MAGHERAUS Sport Team - Maramuresu Sighet 13.10.2018 0 - 2
124. TAUTII MAGHERAUS Sport Team - ASCO Baia Mare 13.10.2018 1 - 1
123. TAUTII MAGHERAUS Sport Team - Armatura Zalau 13.10.2018 2 - 0
122. SOMCUTA MARE Institutia Prefectului - Sport Team 18.09.2018 4 - 4
121. LAPUSEL A.S.Independenta Baia Mare- Sport Team 24.08.2018 6 - 10
120. FERNEZIU  Topitorul Ferneziu - Sport Team 23.08.2018 7 - 4
119. TAUTII MAGHERAUS INDMAR Baia Mare - Sport Team 08.08.2018 9 - 3
118. BAIA SPRIE Minerul Baia Sprie - Sport Team 06.07.2018 4 - 6
117. CURTICI Sport Team - Pecica Arad 16.06.2018 5 - 1
116. CURTICI Frontiera Curtici - Sport Team 16.06.2018 2 - 3
115. SASAR Sport Team - Haiducii Baia Mare 08.06.2018 10 - 4
114. LAPUSEL A.S Independenta (F) - Sport Team  11.05.2018 5 - 5
113. VIOREL MATEIANU Dinamic Grosi - Sport Team 04.05.2018 5 - 7
112. SISESTI Unirea Sisesti - Sport Team 20.04.2018 7 - 5
111. MOCIRA Sport Team-Dinamic Grosi 19.10.2017 4 - 3
110. ZALAU Armatura Zalau-Sport Team 13.10.2017 3 - 5
109. BAIA SPRIE Minerul Baia Sprie-Sport Team 03.10.2017 3 - 2
108. VIOREL MATEIANU Sport Team-Frontiera 1975 Curtici Arad 16.09.2017 5 - 2
107. VALEA BORCUTULUI Sport Team-Dinamic Grosi 07.09.2017 7 - 4
106. VALEA BORCUTULUI Sport Team-Haiducii Baia Mare 01.09.2017 6 - 2
105. VALEA BORCUTULUI Sport Team - Minerul Razoare 23.08.2017 2 - 2
104. SIGHETU MARMATIEI A.S Maramuresu - Sport Team 21.07.2017 6 - 2
103. SATU NOU DE SUS  Vital Baia Mare - Sport Team  13.07.2017 5 - 3
102. CURTICI - ARAD  Old boys Frontiera 1975 -Sport Team  01.07.2017 2 - 5
101. SEINI  Unirea Seini - Sport Team  23.06.2017 4 - 0
100. VIOREL MATEIANU Sport Team - Haiducii Baia Mare  14.06.2017 7 - 2
99. VIOREL MATEIANU  Samsung Baia Mare - Sport Team  31.05.2017 5 - 3
98. VALEA BORCUTULUI Sport Team-Samsung Baia Mare 19.05.2017 2 - 1
97. VALEA BORCUTULUI Sport Team-Old-Boys Recea 19.05.2017 3 - 1
96. VALEA BORCUTULUI Sport Team-Maramuresu Sighet 19.05.2017 1 - 0
95. VALEA BORCUTULUI Armatura Zalau-Sport Team 19.05.2017 2 - 0
94. VIOREL MATEIANU Sport Team-A.C.S.Comuna Recea 10.05.2017 5 - 8
93. VIOREL MATEIANU Dinamic Grosi-Sport Team 04.05.2017 1 - 4
92. VIOREL MATEIANU Sport Team-A.S. Pintea Viteazul 27.04.2017 5 - 2
   91. SASAR A.S. Comuna Recea-SportTeam 25.11.2016 2 - 3
   90. SASAR A.S. Comuna Recea-SportTeam 21.10.2016 5 - 5
   89. SASAR Sport Team - Inter 07 Sighet 30.09.2016 5 - 7
   88. VIOREL MATEIANU Sport Team-Mori SE 10.09.2016 6 - 0
   87. VIOREL MATEIANU Sport Team-Fan Sport 10.09.2016 0 - 0
   86. VIOREL MATEIANU Sport Team-Vital Baia Mare 10.09.2016 2 - 0

   85.

TG LAPUS
Minerul Razoare - Sport Team
02.09.2016 3 - 2
   84. SASAR Unirea Sasar(jr.) - Sport Team 29.07.2016 5 - 6
   83. VIOREL MATEIANU Sport Team Baia Mare - Unirea Seini 22.07.2016 2 - 2
   82. ZALAU Armătura Zalău - Sport Team   08.07.2016 4 - 2
   81. SASAR Sport Team - Gyulahaza 25.06.2016 7 - 4
   80. GROSI Dinamic Grosi - Sport Team 09.06.2016 4 - 8
   79. SACALASENI A.S.Săcălăşeni-Sport Team 20.05.2016 0 - 2
   78. SASAR Sporting Recea- Sport Team Baia Mare 06.5.2016 4 - 2
   77. SASAR Sport Team Baia Mare - Fan Sport 06.05.2016 2 - 0
   76. SASAR Unirea Sasar-Sport Team Baia Mare 27.04.2016 3 - 5
   75. SASAR Sport Team Baia Mare-Sporting Recea
21.04.2016 9 - 7
   74. SASAR Sport Team Baia Mare - A.S. Vital  14.04.2016 9 - 1
   73. SACALASENI Dinamic Grosi - Sport Team Baia Mare 11.03.2016 5 - 5
   72. VALEA BORCUTULUI Sport Team - Armatura Zalau 13.11.2015 5 - 2
   71. SEINI Unirea Seini - Sport Team 30.10.2015 1 - 3
    70. TAUTII MAGHERAUS Sport Team - Haiducii Baia Mare 16.10.2015 5 - 5
   69. CSM SIGHETU MARMATIEI II Inter 07 Sighet - Sport Team 09.10.2015 4 - 3
   68. Gardani Viitorul Gardani - Sport Team 18.09.2015 1 - 1
   67. SATU NOU DE JOS ACS Satu Nou de Jos - Sport Team 03.09.2015 5 - 6
   66. FERNEZIU A.S.Independenta Baia Mare- Sport Team 28.08.2015 4 - 7
   65. TAUTII MAGHERAUS A.S. Nistru-Sport Team 21.08.2015 1 - 3

64.

SATULUNG A.S.Carmen Satulung-Sport Team Baia Mare 07.08.2015 2 - 2

63

SASAR A.C.S. Recea-Sport Team Baia Mare 09.07.2015 2 - 2

62.

GROSI Sport Team - DinamicGrosi 26.06.2015 7 - 5

61.

TAUTII MAGHERAUS Sport Team-Unirea Seini 12.06.2015 0 - 1

60.

TAUTII MAGHERAUS Sport Team-Wembley Cavnic 12.06.2015 1 - 0

59.

TAUTII MAGHERAUS

Sport Team-Viitorul Gârdani

12.06.2015

1-1

58.

Grosi

Dinamic Grosi - Sport Team

29.05.2015

6-6

57.

Tg Lapus

Tg Lapus - Sport Team

15.05.2015

4-7

56.

TAUTII MAGHERAUS

Haiducii Baia Mare - Sport Team

08.05.2015

6-3

55.

DROBETA TR. SEVERIN

Drobeta Tr. Severin - Sport Team

25.04.2015

2-2

54.

DROBETA TR. SEVERIN

Kladovo (Serbia) - Sport Team

25.04.2015

2-5

53.

SISESTI

Unirea Sisesti - Sport Team

23.11.2014

4-4

52.

TAUTII MAGHERAUS

Sport Team - Haiducii

07.11.2014

6-5

51.

MOCIRA

A.S Independenta BM - Sport Team

10.10.2014

3-5

50.

ZALAU

Armatura Zalau - Sport Team

26.09.2014

2-1

49.

SEINI

Unirea Seini - Sport Team

12.09.2014

2-3

48.

MOCIRA

C.S. Sporting Recea-Sport Team

08.08.2014

2-2

47.

LAPUSEL

C.S. Valea Chioarului-Sport Team

18.07.2014

1-4

46.

CAVNIC

Reladi Cavnic-Sport Team 

04.07.2014

1-4

45.

MIRESU MARE

Sport Team-Staruinta Buciumi

13.06.2014

4-0

44.

MIRESU MARE

Sport Team-Vital Baia Mare

13.06.2014

3-1

43.

GARDANI

Viitorul Gardani-Sport Team

29.05.2014

5-7

42.

MOCIRA

AS Comuna Recea - Sport Team

23.05.2014

2-5

41.

VALEA BORCUTULUI

Viitorul Gardani - Sport Team

09.05.2014

0-5

40.

VALEA BORCUTULUI

Sport Team - Staruinta Buciumi

09.05.2014

2-2

39.

VALEA BORCUTULUI

Sport Team - Armatura Zalau

09.05.2014

2-0

38.

MOCIRA

C.S Unirea Sasar - Sport Team

25.04.2014

3-1

37.

MOCIRA

Penitenciarul Baia Mare - Sport Team

04.04.2014

3-1

36.

ARDUSAT

Spicul Ardusat - Sport Team

28.03.2014

6-8

35.

FOTBAL CLUB ZALAU

Armatura Zalau - Sport Team

30.11.2013

2-3

34.

VIOREL MATEIANU

Sport Team - Armatura Zalau

18.10.2013

4-0

33.

TAUTII MAGHERAUS

Sport Team - Arbitrii AJF MM

11.10.2013

3-2

32.

TAUTII MAGHERAUS

ASCO BM- Sport Team

04.10.2013

3-5

31.

GARDANI

Viitorul Gardani - Sport Team

21.09.2013

3-5

30.

SATU NOU DE SUS

AS Vital Baia Mare - Sport Team

12.09.2013

1-4

29.

RECEA

Sport Team - Reladi Cavnic

06.09.2013

3-1

28.

SASAR

CS Unirea Sasar - Sport Team

22.08.2013

2-2

27.

VALEA BORCUTULUI

CS Valea Chioarului-Sport Team 

16.08.2013

4-4

26.

SEINI

Unirea Seini-Sport Team

02.08.2013

3-1

25.

MIRESU MARE

Sport Team-Vital Baia M

05.07.2013

3-0

24.

MIRESU MARE

Sport Team-Buciumi

05.07.2013

0-1

23.

MIRESU MARE

Sport Team-Somesul Letca

05.07.2013

5-1

22.

RECEA 

Sporting Recea- Sport Team 

 13.06.2013

4-4

21.

TAUTII MAGHERAUS 

Sport Team-Staruinta Bucium

10.05.2013 

0-1 

20.

TAUTII MAGHERAUS  

Sport Team-Viitorul Gardani 

10.05.2013  

4-1 

19.

TAUTII MAGHERAUS  

Sport Team-Unirea Seini 

10.05.2013  

3-0 

18.

BAIA MARE TEREN II 

FC Municipal(juniori)-Sport Team 

02.05.2013 

3-4

17.

 CAVNIC

Reladi Cavnic-Sport Team 

19.04.2013 

1-5 

16.

SEINI 

Unirea Seini-Sport Team 

16.10.2012 

0-2 

15.

BAIA MARE V. Mateianu 

Sport Team-Gyulahaza Ungaria 

 22.10.2012

5-0 

14.

TAUTII MAGHERAUS 

Avantul Tautii de Sus-Sport Team

12.10.2012 

2-2 

13.

SATU NOU DE SUS 

VLD Trans Baia Mare-Sport Team 

04.10.2012 

1-4 

12.

 TAUTII MAGHERAUS

Sport Team-S.C. Vital Baia Mare

27.09.2012 

2-0 

11.

BAIA MARE V. Mateianu 

A.S Independenta Baia Mare(feminin) - Sport Team 

14.09.2012 

 4-10

10.

UNGARIA GYULAHAZA 

Gyulahaza-Sport Team 

01.09.2012 

6-5 

9.

BAIA MARE V. Mateianu 

 Mass Media Baia Mare-SportTeam

24.08.2012 

3-4

8.

 TAUTII MAGHERAUS

Sport Team-Avantul Tautii de Sus 

16.08.2012 

3-2 

7.

SASAR 

Sport Team-Magura Coas 

09.08.2012 

2-0 

6.

 GARDANI

Viitorul Gardani-Sport Team  

03.08.2012 

2-3

5.

BOZANTA MICA 

 FC Porto Bozanta Mica-Sport Team

12.07.2012 

4-5 

4.

 TAUTII MAGHERAUS

Sport Team - FC Prietenia

22.06.2012 

2-8 

3.

SATU NOU DE SUS 

FC Prietenia-Sport Team 

04.05.2012

3-2

2.

RECEA 

Star Recea-Sport Team 

26.04.2012 

1-6 

1.

CAVNIC 

Minerul Cavnic-Sport Team 

06.04.2012 

2-6

 

Read 1960 times Last modified on Monday, 09 December 2019 12:05

1 comment

  • Comment Link IO Tuesday, 12 August 2014 19:35 posted by IO

    Cine este jucatorul cu cele mai multe meciuri?

    Report

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.